content-bg

Podlahy a dveře

Atypické dveře - obložkové zárubně

"Dokážeme vyhovět Vašemu požadavku"

Dveře a zárubně patří, od založení společnosti, do základního programu. Naší nabídku soustřeďujeme zejména na dodávky atypických dveří a zárubní. Jsou nám vlastní kompletní dodávky vysokých dveří, od standardní výšky 1970, až po 3000mm v mnoha variantách provedení: klasické dřevěné dveře s polodrážkou, nebo dveře bez polodrážky s možností jak dýhovaného povrchu, tak lakované dvousložkovým lakem v odstínech RAL. Dokážeme vyhovět i náročnému požadavku na repliky původních dveří a zárubní. To vše v obrovské škále typu a tvaru prosklení dveří nebo plné kazety. 

>>
 

Dřevěné podlahy z masivu, laminátové plovoucí podlahy, kvalitní parkety

Dřevěné masivní parkety a prkna

Co byste měli vědět?1

Klasické masivní parkety a prkna jsou dnes mezi dřevěnými podlahami tou nejžádanější, velmi
praktickou, a moderní podlahovou krytinou. Díky své tloušťce představují podlahu s nejvyšším počtem možných renovací za nejpříznivější cenu. Klasická parketová podlaha se dnes díky kvalitě povrchových úprav snadno udržuje. Dřevěné podlahy je možné ošetřit několika způsoby. Dnes nejpoužívanější ekologické laky kde při zpracování necítíte ředidlo, mají přes mnoho kvalit nevýhodu v potlačení přirozené kresby dřeva. Naproti tomu rozpouštědlové laky nebo oleje dokonale zvýrazní kresbu a barevné odstíny dřeva. Stále více se prosazující olejování dřevěných podlah je velmi estetické, ale z hlediska údržby náročné.

Masivní parkety a prkna nejsou vhodné díky přirozeným vlastnostem dřeva na podlahové topení, kde jsou náchylné na tvorbu spár. Pro podlahové topení je vhodné použít podlahové parkety dvouvrstvé nebo plovoucí.

Masivní parkety a prkna se vyrábí v mnoha rozměrech. U řemenů nebo prken musíme počítat s možností větší tvorby spár mezi jednotlivými prkny ( díly ). Některá prkna mají sraženou hranu ( mikro fáze ) a po pokládce tak jednotlivá prkna více vyniknou. Vyráběné rozměry parket a prken jsou široké 30 - 200 mm a dlouhé 300 - 2000 mm.

Před pokládkou dřevěných parket Vám zajistíme bezplatnou prohlídku naším technikem, který zaměří rovinnost a vlhkost podkladních podlah, skutečné rozměry podlahy a doplňků - obvodové lišty, přechodové lišty, kroužky nebo rámečky k topení a další prvky, které budou součástí kompletní cenové kalkulace.

Možnosti pokládky masivní parketové podlahy 

1_pokladka 1pokladka_2 1_pokladka_3
Stromeček Dvojitý stromeček Trojnásobný stromeček
1_pokladka_4 1_pokladka_5 1_pokladka_6
Čtyřnásobný
stromeček
Kostková skladba Nepravidelný řemen
1_pokladka_7 1_pokladka_8
Pravidelný řemen Diagonální řemen
>>