content-bg

Sprchové kouty a zástěny

Sprchové kouty

Sprchové kouty

Sprchové kouty a zástěny tvoří dominantní prvek koupelny a my Vám ho nabízíme v exklusivním celoskleněném provedení s možností přizpůsobení se Vašemu rozměru a požadavku.

>>
 

Pevné zástěny

Pevné zástěny

Zástěna z pevného skla je nejčistší řešení sprchového koutu. Standardním provedením je sklo od podlahy ke stropu. Toto provedení je zároveň poměrně málo nákladné. Možnosti zástěny jsou samozřejmě široké, včetně umístění na vanu a dalších variant, dle Vašich představ a možností.

>>
 

Panty a úchyty

Špičková řada sprchových koutů na vysoké designové úrovni. Funkčně je tato řada rozdělena podle funkce jednotlivých používaných závěsů: BO jsou normální závěsy bez přídavných funkcí, BF jsou závěsy vybavené pružinou zajišťující dovírací efekt a BH jsou závěsy s funkčním zdvihem. Sprchové kouty označené PF mají plastové příslušenství a SO označuje sprchové kouty s posuvnými dveřmi.

>>
 

Sklo pro sprchové kouty

Pro sprchové kouty a zástěny se používá kalené sklo ( aktivní ) v tl. 6-8mm. Nejžádanější variantou provedení je sklo čiré. Pro kouty je samozřejmě možné použití dalších variant skla - jak barevného tak s potiskem, nebo celoplošně leptané - satináto / matelux. Pro antikalkovou úpravu skla se dodává separátně prostředek a je tedy možné sklo ošetřovat dle individuální potřeby.

>>
 

Čiré těsnící profily

Čiré těsnící profily

Pro výrobce sprchových koutů a zástěn dodáváme samostatné komponenty:

 Těsnící profily 1021.08 Kb
>>
 

Hliníkové profily

Hliníkové profily

Pro výrobce sprchových koutů a zástěn dodáváme samostatné komponenty:

 Hliníkové profily 395.61 Kb

>>
 
 

Cristallo

Cristallo

Cristallo je nadstandardní řešení sanitárních příček pro nejnáročnější klientelu

 Trednline a Highline 1.59 Mb

 

>>